SLUŽBY

CENÍK SLUŽEB

Nabízíme Vám

služby

OSTATNÍ SLUŽBY

Poděkování klientům

Při každé návštěvě se u nás můžete těšit na tyto věci zdarma.

Čaj/voda

Dárky pro VIP klientky

Vzorečky péče

Přijímáme platební karty

DEPILACE

5min.100Kč
5min. 100Kč
15min. 300Kč
15min. 350Kč
20min. 300Kč
20min. 400Kč
40min. 800Kč
15min. 250Kč

LÍČENÍ SOTHYS PARIS

Pro zdůraznění Vaší přirozené krásy vyvinul Sothys zcela nový přístup k barvám líčení, které berou v úvahu Váš celkový vzhled, podtóny pleti a barvu Vašich očí a vlasů. Líčení pak působí velmi harmonicky a je univerzální pro jakoukoliv přiležitost.

30min. 450Kč

Před každým nalíčením provádíme poradenství s klientem. Tento make-up je přirozený a vhodný na denní nošení. Líčíme s jemnými barvami pro přirozenost.

60min. 600Kč

Tento makeup je vhodný na různé druhy událostí, ať už to jsou večírky, promoce, svatby, atd. Nejprve si provedeme konzultaci a poté začneme s líčením, aby Vám make-up co nejlépe vyhovoval.

 

120min. 1.700Kč

Vytvoříme Vám jakýkoliv účes na různé příležitosti od rozpuštěných až po  společenské drdoly. Předtím s vámi provedeme konzultaci a najdeme nejvhodnější účes pro Vás na míru a poté Vás nalíčíme, abyste zářila jako hvězda.

180min. 3.000Kč

Zkouška se absolvuje v našem salonu  a trvá 1 hodinu. Zde s vámi provedeme konzultaci a zjistíme, co  by Vám nejlépe vyhovovalo a v čem byste se cítila nejlépe.  Ve svatební den se setkáme opět v našem salonu nebo mohu k Vám dorazit (dopravné není v ceně) a nalíčím Vás podle Vašeho výběru v den zkoušky. Uděláme pro Vás vše, abyste se v tento den cítila jako královna.

60min. 1.000Kč

Díky tomuto poradenstvím Vám pomohu najít nejvhodnější produkty pro Vás a následně Vás s nimi naličím a ukážu Vám, jak je správně používat. Postup Vám i zakreslím. Vše bude jednoduché, rychlé a pěkné.

120min. 1.800Kč

Díky tomuto poradenstvím Vám pomohu najít nejvhodnější produkty pro Vás a následně Vás s nimi naličím a ukážu Vám, jak je správně používat. Postup Vám i zakreslím. Vše bude jednoduché, rychlé a pěkné. Vše si pak odlíčíte a následně pod mým vedením se nalíčíte znovu samam.

GALERIE

NOVINKY

Objevte nejnověší novinky našeho salounu Luxxe

jAK NÁS NAJDETE

KONTAKT

Adresa salonu

Jílovská 424/31, Praha 4

Otevírací doba

PO - PAi: 9.00 hod. - 19:30 hod.