SLUŽBY

CENÍK SLUŽEB

Nabízíme Vám

služby

péče o pleť

Poděkování klientům

Při každé návštěvě se u nás můžete těšit na tyto věci zdarma.

Káva/čaj/voda

Diagnostika pleti k ošetření

Úprava obočí k ošetření

Vzorečky péče

Dárky pro VIP klientky

Přijímáme platební karty

ZÁKLADNÍ PÉČE

40min. 950Kč

Jemné odstranění makeupu následované peelingem, maskou  a závěrečnými produkty. Toto ošetření je bez masáže.

75min. 1.250Kč

Jemné odstranění make-upu následované hloubkovým a enzymatickým peelingem, masáží obličeje a dekoltu Digi-Esthétique, maskou  a dalšími produkty jako oční krém, sérum a krém.

60min. 1.400Kč

Ošetření cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období 2x ročně. V zimě poskytuje koktejl vitamínů a v létě dávku kyslíku a minerálů.

20min. 490Kč

Chtěli byste vědět, co Vaše pleť potřebuje? Díky speciálnímu přístroji okamžitě vidíme, jaké problémy má pleť a doporučíme Vám vhodné produkty a ošetření.

SPECIFICKÁ PÉČE

75min. 1.450Kč

Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Pro celkovou obnovu pleti a hloubkové čištění. Pleť je okamžitě prajasňěná, sjednocená a obnovená.

80min. 1.750Kč

Jemné odstranění make-upu následované hloubkovým a enzymatickým peelingem, masáží obličeje a dekoltu Digi-Esthétique, maskou  a dalšími produkty jako oční krém, sérum a krém.

75min. 1.550Kč

Účinné ošetření pro sjednocení pigmentu a maximální projasnění pleti. Kombinace peelingu a bělících přípravků Vám vyhladí pleť a sjednotí.

45min. 950Kč

Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur. Oššetření se provádí speiálně vytvořenými porcelánovými chlazenými lžičkami, které dodají během masáže uvolňující pocit a zbaví oči únavy.

60min. 1.300Kč

Intenzivní péče pro zachování nebo navrácení dokonalých kontur obličeje a vypnutí posílení partíí krku a dekoltu.

60min. 1.400Kč

Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť, kombinuje detoxikaci s efektivním posílením, zpevněním a hydratací pleti. Má krásnou pánskou vůni.

EXKLUZIVNÍ OŠETŘENÍ

75min. 2.000Kč

Vysoce hydratační kúra s 3násobnou kyselinou hyluronovou.Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující technologicky špičkové a účinné složky. Již po 1 ošetření se pleť cítí hydratovaná a posílená.

90min. 2.000Kč

Intenzivní, cílené ošetření bojující s vráskami a povolenými rysy, které je přizpůsobené ne věku, ale skutčnému stáří Vaší pleti. Speciálně odborná diagnóza a profesionální kúra, která spojuje nejnovější technologie s exkluzivní technikou modeláže. Již po 1 ošetření je pleť viditelně omlazená a vypnutá.

 

 

75min.2.100Kč

Ošetření speciálně vyvinuté k ochraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který urychluje stárnutí pleti. Po 1 ošetření je pleť plná energie, prozářená a detoxikovaná.

105min. 4.000Kč

Excelentní výjimečný obličejový rituál, při kterém se snoubí nezapomenutelný pocit pohody a luxusu s nejúčinějším složením, jaké kdy značka Sothys vytvořila. Tato unikátní a multifunkční péče zajišťuje dokonalou hydrataci, anti-age účinek a maximální projasnění pleti v rámci 1 ošetření.

GALERIE

NOVINKY

Objevte nejnověší novinky našeho salounu Luxxe

jAK NÁS NAJDETE

KONTAKT

Adresa salonu

Jílovská 424/31, Praha 4

Otevírací doba

PO - PAi: 9.00 hod. - 19:30 hod.