Manikúra/pedikúra

CND

CND již od svého založení v Jižní Kalifornii v roce 1979 se snaží být technologickým lídrem a inovátorem v profesních odvětvích. Specializují se nejen na nehtový design, ale na celkovou krásu v péči o pokožku rukou a nohou. K nesporné oblibě a úspěšnosti firmy CND přispívá nejen kvalita nabízených výrobků, ale i nabídka péče o klienty. Mezi jejich top produkty patří SHELLAC (vydrží 2-3 týdny, bez pilování a poškození nehtu) a VINILUX (7 denní lak).

MANIKÚRA

Spěcháte a nemáte dostatek času? Během této manikúry upravíme Vaše nehty do vhodného tvaru a délky, upravíme nehtové okolí a aplikujeme výživu.

30min. – 450 Kč

Upravíme nehty do vhodného tvaru a začistíme nehtovou kúžičku. Následuje krátká masáž a poté aplikace krému a výživy.

50min. – 550 Kč

Nechte své ruce a nehty rozmazlovat. Při této manikúře Vám upravíme nehty do vhodného tvaru a začistíme nehtovou kúžičku. Následuje peeling rukou a krátká masáž. Poté ruce zabalíme do masky a  na závěr aplikujeme vhodný krém a výživu.

70min. – 750 Kč

15 min. – 150 Kč

15 min. – 300 Kč

5 min. – 50 Kč

SHELLAC

Shellac od firmy CND se nanáší jako lak, ale nosí se jako gel a při odstraňování se nepiluje a nebrousí, proto jsou nehty po sundání zdravé a krásné. Vydrží přes 14 dní a má zrcadlový lesk.

70 min. – 800 Kč 

Shellac od firmy CND se nanáší jako lak, ale nosí se jako gel a při odstraňování se nepiluje a nebrousí, proto jsou nehty po sundání zdravé a krásné. Vydrží přes 14 dní a má zrcadlový lesk.

90 min. – 1050 Kč

Mějte krásné a dlouhé nehty během chvilky bez poškození Vašeho nehtu. Technologie PLEXIGEL je navržena pro všestranné a pohodlné řešení na jakýkoliv problém s nehty. CND™ PLEXIGEL poskytuje 3+ týdny nošení s pevností a délkou za minimální čas strávený v salonu. Prodlužte si nehty nebo opravte natržený, odštípnutý nebo ulomený nehet pomocí flexibilního a odolného CND™ PLEXIGEL, který současně chrání přírodní nehet. Vhodné na svatbu, společenskou akci, atd. Mějte krásné a dlouhé nehty během chvilky bez poškození Vašeho nehtu.

90 min. – 1250 Kč

10 min. – 150 Kč

PEDIKÚRA

Po změkčující lázni nohou, následuje ošetření a upravení nehtů, kůžiček a zrohovatělé kůže, masáž chodidel a výživa na nehty.

50 min. – 600 Kč

Po změkčující lázni nohou, následuje jemný peeling, upravení nehtů, kůžiček a zrohovatělé kůže. Dále aplikujeme masku, provedeme masáž chodidel a zakončíme výživou nehtů.

70 min. – 850 Kč

15 min. – 150 Kč

5 min. – 50 Kč

nechte se hýčkat špičkovou kosmetikou

Rezervujte si svůj termín online.

přidejte se k newsletteru