Manikúra/pedikúra

CND

CND již od svého založení v Jižní Kalifornii v roce 1979 se snaží být technologickým lídrem a inovátorem v profesních odvětvích. Specializují se nejen na nehtový design, ale na celkovou krásu v péči o pokožku rukou a nohou. K nesporné oblibě a úspěšnosti firmy CND přispívá nejen kvalita nabízených výrobků, ale i nabídka péče o klienty. Mezi jejich top produkty patří SHELLAC (vydrží 2-3 týdny, bez pilování a poškození nehtu) a VINILUX (7 denní lak).

MANIKÚRA

Upravíme nehty do vhodného tvaru a začistíme nehtovou kúžičku. Následuje krátká masáž a poté aplikace krému a výživy. Následně nehty nalakujeme.

50min. – 700 Kč

5 min. – 50 Kč

SHELLAC

Shellac od firmy CND se nanáší jako lak, ale nosí se jako gel a při odstraňování se nepiluje a nebrousí, proto jsou nehty po sundání zdravé a krásné. Vydrží přes 14 dní a má zrcadlový lesk.

60 min. – 750 Kč 

Shellac od firmy CND se nanáší jako lak, ale nosí se jako gel a při odstraňování se nepiluje a nebrousí, proto jsou nehty po sundání zdravé a krásné. Vydrží přes 14 dní a má zrcadlový lesk.

70 min. – 1100 Kč 


  • Shellac od firmy CND se nanáší jako lak, ale nosí se jako gel a při odstraňování se nepiluje a nebrousí, proto jsou nehty po sundání zdravé a krásné. Vydrží přes 21 dní a má zrcadlový lesk.
  • 90 min. – 1050 Kč

Shellac od firmy CND se nanáší jako lak, ale nosí se jako gel a při odstraňování se nepiluje a nebrousí, proto jsou nehty po sundání zdravé a krásné. Vydrží přes 21 dní a má zrcadlový lesk.

90 min. – 1300 Kč

Mějte krásné a dlouhé nehty během chvilky bez poškození Vašeho nehtu. Technologie PLEXIGEL je navržena pro všestranné a pohodlné řešení na jakýkoliv problém s nehty. CND™ PLEXIGEL poskytuje 3+ týdny nošení s pevností a délkou za minimální čas strávený v salonu. Opravte natržený, odštípnutý nebo ulomený nehet pomocí flexibilního a odolného CND™ PLEXIGEL, který současně chrání přírodní nehet. Vhodné na svatbu, společenskou akci, atd. 

10 min. – 150 Kč 

PEDIKÚRA

Upravení nehtů, kůžiček a zrohovatělé kůže, masáž chodidel a výživa na nehty. Na závěr nehty nalakujeme.

50 min. – 750 Kč

Po změkčující lázni nohou, následuje jemný peeling, upravení nehtů, kůžiček a zrohovatělé kůže. Dále aplikujeme masku, provedeme masáž chodidel a zakončíme výživou nehtů. Na závěr nehty nalakujeme.

60min. – 950 Kč

5 min. – 50 Kč

nechte se hýčkat špičkovou kosmetikou

Rezervujte si svůj termín online.

přidejte se k newsletteru

Translate »