KOSMETICKÁ PÉČE

DIAGNOSTIKA PLETI 

Chtěli byste vědět, co Vaše pleť potřebuje  a neutrácet zbytečně za krémy, které Vám nefunguji? My Vám poradíme. Pro diagnostiku používáme speciální přístroj, který nám do hloubky okamžitě ukáže, jaké problémy má Vaše pleť a my Vám díky tomu vybereme nejvhodnější produkty na domácí péči či ošetření.

Diagnostika pleti (20min. – 490,-)
Diagnostika k ošetření  pleti (zdarma)
Odlíčení pleti, diagnostika – doporučení vhodných produktů k řešení daných problemů pleti, závěrečné produkty a express nalíčení.


ZÁKLADNÍ PÉČE

Připravit, zachovat, obnovit: nepostradatelný základ k získání a udržení si krásné pleti. Základní péče je přizpůsobena konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti. Součástí každého ošetření je diagnostika pleti přístrojem, úprava obočí a lehký make-up zdarma.

Expresní ošetření (40min. – 950Kč) 
Expresní ošetření s manuálním čištěním (50min. – 1100Kč)
Jemné odstranění make-upu následované peelingem, maskou a závěrečnými produkty. Toto ošetření je bez masáže.

Basic ošetření dle typu pleti (75min.  – 1250Kč)
Basic ošetření dle typu pleti s manuálním čištěním (85mi. – 1400Kč)

Jemné odstranění make-upu následované hloubkovým a enzymatickým peelingem, masáží obličeje a dekoltu Digi-Esthétique, maskou  a dalšími produkty jako oční krém, sérum a krém.


SPECIFICKÁ PÉČE

Nadstandardní péče, která poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb pleti: obnovující peeling, péče o oční kontury a problematickou pleť. Každé toto ošetření má svůj postup a jasný cíl. Součástí této péče je diagnostika přístrojem, úprava obočí a lehký make-up zdarma.

Sezónní ošetření   (60 min. –  1400Kč)
Sezónní ošetření s manuálním čištěním (70min. – 1550Kč)

Originální kombinace nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxaci. Unikátní a zcela původní koncept chronobiologie pleti, který přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období. Dávka kyslíku se směsí minerálů k posílení a zvýšení obranyschopnosti pleti před zimou a s koktejlem vitamínů pro její oživení před létem. Obličejová ošetření jsou k dispozici ve speciální edici 2x ročně.

Peeling Resurface  (75 min. –  1450Kč)
Peeling Resurface s vitaminem C   (85 min. – 1750Kč)
Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Pro celkovou obnovu pleti nebo jako příprava pro intenzivní kúry. Pleť je okamžitě projasněná, sjednocená, září a je znovu obnovená. Vhodný pro všechny typy pleti kromě reagující/citlivé.

Bělící ošetření W+ ( 75min. – 1750Kč)
Účinné ošetření pro sjednocení pigmentu a maximální projasnění pleti. Kombinace peelingu a bělících přípravků Vám vyhladí pleť a sjednotí.

Péče o oční okolí  (45 min. –  950Kč)
Péče o oční okolí k ošetření  k ošetření  (20 min. – 600Kč)
Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur. Ošetření se provádí speciálně vytvořenými porcelánovými lžičkami, které se noří do ledové vody a svým chladem dodávají očnímu okolí během masáže uvolňující pocit a zbaví oči únavy.

Dokonalé kontury obličeje ( 60min.. – 1300Kč)
Intenzivní péče pro zachování nebo navrácení dokonalých kontur obličeje a vypnutí posílení parií krku a dekoltu. 

Pánské ošetření Sothys Homme (60min. – 1400Kč)
Pánské ošetření Sothys Homme s manuálním čištěním (70min. – 1550Kč)
Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť, kombinuje detoxikaci s efetivním posílením, zpevněním a hydratací pleti. Má krásnou pánskou vůni.


EXKLUZIVNÍ OŠETŘENÍ

Cílená účinnost ve spojení s exkluzivní metodou Digi-Esthétique. Nadstandardní a kosmeceutické přípravky ovlivňují i hlubší vrstvy pokožky a proto efekt na pleti přetrvává po ošetření delší dobu. Optimálně sestavíme program několika ošetření každé klientce na míru. Intenzivní péče je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí řešit stav svojí pleti rychle, efektivně a užít si tak nezapomenutelný zážitek. Součástí každého ošetření je diagnostika přístrojem, úprava obočí a lehký make-up zdarma.

Hydra 3Ha Vysoce hydratační kúra   (75 min. – 2000Kč)
Hydra 3Ha Vysoce hyratační kúra s manuálním čištěním (90min. – 2150Kč)
Řešení na míru s maximální hydratační silou 3násobné kyseliny hyaluronové. Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující technologicky špičkové a účinné složky s programem pro maximální pohodlí Vaší pleti doporučeným kosmetičkou. Kosmetická kúra posílená exkluzivní Digi-Esthétique modeláží působí jako jedinečná a intenzivní léčba s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace. Již po 1 ošetření se pleť cítí nasycená a posílená.

BP3 Komplex ošetření mládí kúra  (90 min. –  2000Kč)
BP3 Komplex ošetření mládí kúra s manuálním čištěním (100min. -2150Kč)

Intenzivní, cílené ošetření bojující s vráskami a povolenými rysy, které je přizpůsobené ne věku, ale skutečnému stáří vaší pleti. Speciální odborná diagnóza a profesionální kúra, která spojuje nejnověší technologie s exkluzivní technikou modeláže, zajistí viditelně omlazující a dlouhotrvající účinek již po 1 ošetření.

Detox Energie TM+ (75min. 2100Kč)
Detox Energie TM+ s manuálním čištěním (90min. – 2250Kč)
Ošetření se silnou kombinací účinných složek, bylo speciálně vyvinuto k ochraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze  znečištěného životního prostředí, který může urychlit její stárnutí. Hlavní podstatou ošetření je trojice exkluzivních aktivních látek (organický černý rybíz, organický sibiřský ženšen a peptidy. Ochraňuje pleť proti vlivům znečištěného ovzduší, detoxikaci a dodání energie. Navíck dárek k ošetření.

Secret de Sothys excelentní rituál  ( 105 min. – 4000Kč)
Secret de Sothys excelentní rituál s manuálním čištěním (115min. – 4150Kč)

Zcela vyjímečný obličejový rituál, při kterém se snoubí nezapomenutelný pocit pohody a luxusu s nejúčinnějším složením, jaké kdy značka Sothys vytvořila. Tato unikátní a multifunkční péče zajišťuje dokonalou hydrataci, anti-age účinek a maximální projasnění pleti v rámci 1 ošetření. Díky tomuto ošetření se ponoříte do úžasného relaxu a budete se cítit jako královna.


VYTVOŘENÍ REZERVACE