MAKE-UP

VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY

Pro zdůraznění Vaší přirozené krásy vyvinul Sothys zcela nový přístup k barvám líčení, které berou v úvahu Váš celkový vzhled, podtóny pleti a barvu Vašich očí a vlasů. Líčení pak působí velmi harmonicky a je univerzální pro jakoukoliv přiležitost.


Denní make-up (30 min. – 450 Kč)
Před každým nalíčením provádíme poradenství s klientem. Tento make-up je přirozený a vhodný na denní nošení. Líčíme s jemnými barvami pro přirozenost.

Večerní make-up  (60 min. – 600Kč)
Tento makeup je vhodný na různé druhy událostí, ať už to jsou večírky, promoce, svatby, atd. Nejprve si provedeme konzultaci a poté začneme s líčením, aby Vám make-up co nejlépe vyhovoval.

Svatební líčení se zkouškou  (180 min. – 3000 Kč)
Zkouška se absolvuje v našem salonu  a trvá 1 hodinu. Zde s vámi provedeme konzultaci a zjistíme, co  by Vám nejlépe vyhovovalo a v čem byste se cítila nejlépe.  Ve svatební den se setkáme opět v našem salonu nebo mohu k Vám dorazit (dopravné není v ceně) a nalíčím Vás podle Vašeho výběru v den zkoušky. Uděláme pro Vás vše, abyste se v tento den cítila jako královna.

Společenský účes  (60 min. –  1200 Kč)
Vytvoříme Vám jakýkoliv účes na různé příležitosti od rozpuštěných až po  společenské drdoly. Předtím s vámi provedeme konzultaci a najdeme nejvhodnější účes pro Vás na míru.