O nás

Náš příběh

Vytupte do světa krásy a relaxu.

Proč pracujeme se značkou

SOTHYS PARIS

S výběrem Sothys si zvolíte originální celesvětovou značku pro kosmetické salony a spa. Dokonalá technologie a účinnost v kombinaci se skutečným zážitkem pro všechny smysly.

ZÁKLADNÍ PILÍŘE SOTHYS

  • Rodinný francouzský podnik (od roku 1966 je symbolem luxusu, který se předává z otce na syna na 2 místech – region La Corréze a Paříž, kde sídlí institut krásy, který je světovou výkladní skříní značky, plně zaměřený na excelentní péči).)

  • Příroda (pro Sothys není příroda pouhým nástrojem, je podstatou, filozofií a od pradávna zdrojem inspirace díky jejím zahradám Les Jardins sothys, kde pěstuje přírodní účinné látky. Netestuje na zvířatech).

  • Péče (kromě účinného složení se snaží Sothys rozvíjet jedinečné postupy ošetření, ve kterých se snoubí smyslnost, účinnost a osobní přístup k péči. Každá návštěva se tak stává blahodárným povzbuzením pro tělo a duši a v tom spočívá jedinečnost značky).

  • Věda (pokrokový výzkum laboratoří Sothys představuje základní pilíř vědeckých inovací značky. Filozofie značky se zaměřuje na účinnost, bezpečnost, přirozenost, smyslnost a schopnost inovovat ve světle nejnovějších kosmetických trendů.

Přehrát video
Naši profesionálové

Náš tým

majitelka

V kosmetice mám už dlouholetou praxi, a to přes 11let. Mám zkušenosti jak z České Republiky, tak i ze zahraničí, kde jsem několik let také žila a pracovala. S kosmetikou Sothys Paris jsem se seznámila v roce 2010 a od té doby se stala mojí srdeční záležitostí.

GALERIE

NOVINKY

Objevte nejnověší novinky našeho salounu Luxxe

jAK NÁS NAJDETE

KONTAKT

Adresa salonu

Jílovská 424/31, Praha 4

Otevírací doba

PO - PAi: 9.00 hod. - 19:30 hod.