O nás

Proč pracujeme se značkou

Sothys Paris

S výběrem Sothys Paris si zvolíte originální celosvětovou značku pro kosmetické salony a spa. Dokonalá technologie a účinnost v kombinaci se skutečným zážitkem pro všechny smysly.

Základní pilíře Sothys Paris:

  • Rodinný francouzský podnik (Firma Sothys Paris vznikla v roce 1966 a je předávána z generace na generaci. Hlavním zdrojem inspirace je příroda a harmonie.

  • Příroda (Firma má svůj výzkum a laboratoře, kde se testují a získávají účinné látky z rostlin pocházejících převážně z botopu oblasti Limousin.
  • Péče (Sothys garantuje, že veškeré produkty jsou zcela bezpečné a účinné i při nepřetržitém a mnohaletém  používání, neobsahují parabeny a nejsou testované na zvířatech.

  • Věda (Společnost si zakládá na neustálých technologických inovacích produktů na bázi kosmeceutiky,díky nimž výrobky získávají sílu lékařských produktů s jemností kosmetiky.

O nás

Náš tým


 

Majitelka

V kosmetice mám už dlouholetou praxi a to 11let. Mám zkušenosti jak z ČR, tak i ze zahraničí, kde jsem několik let žila i pracovala. S kosmetikou Sothys Paris jsem se setkala pred 10 lety a od té doby se stala moji srdcovou záležitostí. Mým cílem je, abyste se v našem salonu cítila spokojeně, odcházela krásná a ráda jste se vracela.

Translate »