péče o pleť

logo-sothys

základní péče

Základní péče je přizpůsobená konkrétnímu potřebám pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti

ZÁKLADNÍ PÉČE

Nevíte si už rady se svojí pletí a nic Vám už nepomáhá? Díky diagnostice pleti Vám řeknu, co vaše pleť aktuálně potřebuje a doporučím Vám vhodné produkty na domácí péče i ošetření.

15min. – 450 Kč

Nemáte moc času, ale přesto byste si chtěli dopřát kosmetické ošetření? Pak je pro Vás toto ošetření nejvhodnější. Jemně odstraníme makeup následované peelingem, který připravuje pleť na aplikaci dalších produktů, masky a závěrečných krémů. Následuje lehké líčení.

45min. – 950 Kč

Jemně odstraníme makeup následované peelingem, který připravuje pleť na aplikaci dalších produktů, masky a závěrečných krémů. Následuje lehké líčení.

75min. – 1.250 Kč

logo-sothys

SPECIFICKÁ PÉČE

Nadstandartní péče, která poskytuje specifická řešení kontrétních potřeb pleti, jako jsou obnovující peeling, péče o oční kontury, problematická pleť, atd.

SPECIFICKÁ PÉČE

Originální kombinace nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací. Ošetření přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období. Sezonní ošetření je nové vždy 2x za rok.

60 min. – 1.400 Kč

Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Pro celkovou obnovu pleti (pigmentace, projasnění, atd.) nebo jako příprava pro intenzivní kúry.

75 min. – 1.450 Kč

Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Pro celkovou obnovu pleti (pigmentace, projasnění, atd.) nebo jako příprava pro intenzivní kúry. Naví je zde aplikace vitaminu C v ampulce, která Vám pleť projasní a zjemní pigmentové skvrny.

75 min. – 1.750 Kč

Účinné ošetření pro sjednocení pigmentu a maximální projasnění pleti.

75 min. – 1.500Kč

Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur za pomoci studených keramických lžiček.

45 min. – 950Kč

Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur za pomoci studených keramických lžiček.

15 min. – 600Kč

Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur za pomoci studených keramických lžiček.

45 min. – 1.300Kč

Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvřený pro mužskou pleť. toto ošetření kombinuje detoxikaci s efektivním posílením, zpevněním a hydratací pleti.

60 min. – 1.400Kč

logo-sothys

EXKLUZIVNÍ PÉČE

Cílená účinnost ve spojení s exkluzivní metodou Digi-Esthétique. dopřejte si výjimečné rituály krásy.

EXKLUZIVNÍ PÉČE

Řešení na míru s maximální hydratační silou 3násobné kyseliny hyaluronové. Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující technologicky špičkové a účinné složky s progrmem pro maximální pohodlí Vaší pleti doporučným kosmetičkou. Již poo 1 ošetření se pleť cítí nasycená a posílená.

75 min. – 2.000 Kč

Intenzivní, cílené ošetření bojující s vráskami a povolenými rysy, které je přizpůsobené ne věku, ale skutečnému stáří vaší pleti. Speciální odborná diagnóza a profesionální kúra, která spojuje nejnovější technologie s exkluzivní technikou modeláže, zajistí viditelně omlzující a dlohotrvající účinek. Již po 1 ošetření je pleť vyhlazená a vypnutá.

75 min. – 2.100 Kč

Intentizvní ošetření se silnou kombinací účinných složek, bylo speciálně vyvinuto k ochraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který může urychlit její stárnutí. Hlavní podstatou je trojice exkluzivních aktivních látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen a peptidy. Již po 1 ošetření je pleť nabitá energií, působí projasněně a prozářeně.

75 min. – 2.100 Kč

Zcela výjimečný obličejový rituál, pi kterém se snoubí nezapomenutelný pocit pohody a luxusu s nejúčinnějším složením, jaké kdy značka Sothys vytvořila. Tato unikátní a multifunkční péče zajišťuje dokonalou hydrataci anti-age účinek a maximální projasnění pleti v rámci jednoho ošetření.

90 min. – 4.000Kč

nechte se hýčkat špičkovou kosmetikou

Rezervujte si svůj termín online.

přidejte se k newsletteru