péče o pleť

logo-sothys

základní péče

Základní péče je přizpůsobená konkrétnímu potřebám pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti

ZÁKLADNÍ PÉČE

Nevíte si už rady se svojí pletí a nic Vám už nepomáhá? Díky diagnostice pleti Vám řeknu, co vaše pleť aktuálně potřebuje a doporučím Vám vhodné produkty na domácí péče i ošetření.

15min. – 450 Kč

Nemáte moc času, ale přesto byste si chtěli dopřát kosmetické ošetření? Pak je pro Vás tato péče určena (součástí není masáž obličeje a dekoltu).

45min. – 950 Kč

Toto ošetření se zaměřuje na konkretní typy pleti (suchá, citlivá, mastná a smíšená) a je vhodné pro každou klientku, která začíná s kosmetikou Sothys Paris. 

75min. – 1.250 Kč

logo-sothys

SPECIFICKÁ PÉČE

Nadstandardní péče, která poskytuje specifická řešení kontrétních potřeb pleti, jako jsou např. peeling s kyselinami, bělící ošetření, péče o oční kontury, péče pro pány, atd.

SPECIFICKÁ PÉČE

Originální kombinace nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací. Ošetření přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období. Sezonní ošetření je nové vždy 2x za rok.

60 min. – 1.400 Kč

Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Pro celkovou obnovu pleti (pigmentace, projasnění, atd.) nebo jako příprava pro intenzivní kúry.

75 min. – 1.450 Kč

Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Pro celkovou obnovu pleti (pigmentace, projasnění, atd.) nebo jako příprava pro intenzivní kúry. Naví je zde aplikace vitaminu C v ampulce, která Vám pleť projasní a zjemní pigmentové skvrny.

75 min. – 1.750 Kč

Účinné ošetření pro sjednocení pigmentu a maximální projasnění pleti.

75 min. – 1.500Kč

Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur za pomoci studených keramických lžiček.

45 min. – 950Kč

Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur za pomoci studených keramických lžiček.

15 min. – 600Kč

Kompletní profesionální péče zaměřená na kontury obličeje a podbradek. Již po prvním ošetření jsou viditelné výsledky.

45 min. – 1.300Kč

Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť. Toto ošetření kombinuje detoxikaci s efektivním posílením, zpevněním a hydratací pleti.

60 min. – 1.400Kč

logo-sothys

EXKLUZIVNÍ PÉČE

Cílená účinnost ve spojení s exkluzivní metodou Digi-Esthétique. dopřejte si výjimečné rituály krásy.

EXKLUZIVNÍ PÉČE

Řešení na míru s maximální hydratační silou 3násobné kyseliny hyaluronové. Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující technologicky špičkové a účinné složky s programem pro maximální pohodlí Vaší pleti doporučným kosmetičkou. Již po 1 ošetření se pleť cítí nasycená a posílená.

75 min. – 2.000 Kč

Intenzivní, cílené ošetření bojující s vráskami a povolenými rysy, které je přizpůsobené ne věku, ale skutečnému stáří vaší pleti. Speciální odborná diagnóza a profesionální kúra, která spojuje nejnovější technologie s exkluzivní technikou modeláže, zajistí viditelně omlazující a dlohotrvající účinek. Již po 1 ošetření je pleť vyhlazená a vypnutá.

75 min. – 2.100 Kč

Intentizvní ošetření se silnou kombinací účinných složek, bylo speciálně vyvinuto k ochraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který může urychlit její stárnutí. Hlavní podstatou je trojice exkluzivních aktivních látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen a peptidy. Již po 1 ošetření je pleť nabitá energií, působí projasněně a prozářeně.

75 min. – 2.100 Kč

Zcela výjimečný a špičkový obličejový rituál, při kterém se snoubí nezapomenutelný pocit pohody a luxusu s nejúčinnějším složením, jaké kdy značka Sothys vytvořila. Tato unikátní a multifunkční péče zajišťuje dokonalou hydrataci, anti-age účinek a maximální projasnění pleti v rámci jednoho ošetření.

90 min. – 4.000Kč

nechte se hýčkat špičkovou kosmetikou

Rezervujte si svůj termín online.

přidejte se k newsletteru