péče o pleť

logo-sothys

základní péče

Základní péče je přizpůsobená konkrétnímu potřebám pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti

ZÁKLADNÍ PÉČE
  1. Nevíte si už rady se svojí pletí a nic Vám už nepomáhá? Díky diagnostice pleti Vám řeknu, co vaše pleť aktuálně potřebuje a doporučím Vám vhodné produkty na domácí péče i ošetření.

15min. – 500 Kč

Toto ošetření se zaměřuje na konkretní typy pleti (suchá, citlivá, mastná a smíšená) a je vhodné pro každou klientku, která začíná s kosmetikou Sothys Paris. 

75min. – 1.300 Kč

logo-sothys

SPECIFICKÁ PÉČE

Nadstandardní péče, která poskytuje specifická řešení kontrétních potřeb pleti, jako jsou např. peeling s kyselinami, bělící ošetření, péče o oční kontury, péče pro pány, atd.

SPECIFICKÁ PÉČE

V čem je tento přístroj unikátní? Je trendový a zcela odlišný od jiných přístrojů, které jsou na trhu. Jedinečná kombinace dlouholetých zkušeností profesionálů s pokročilou přístrojovou technologií.

Regenerační omlazující ošetření pro vyhlazení, sjednocení a rozjasnění pleti – krásně vyhladí rozšířené póry a je ideálním prostředkem prevence proti stárnutí. Viditelně mladší bez chirurgických zákroků.

Kombinuje 3 funkce s použitím jednorázových sterilních nadstavců:
🔸nejmodernější forma estetické mikrodermabraze
🔸 kontrolované kosmetické mikrojehličkování
🔸modeláž

75 min. – 3200 Kč (při využití akce sleva na třetí ošetření 50% – více info v salonu)

Přejete si více pročistit pleť? Pak si přidejte tento peeling (kyselina glykolová a salicylová) k jakémukoliv ošetření (kromě Peeling Resurfacant) a vaše pleť bude více obnovená, hloubkově pročistěná, sjednocená a rozjasněná. 

5 min. – 250 Kč (pouze k jakémukoliv kosmetickému ošetření)

Originální kombinace nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací. Ošetření přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období. Sezonní ošetření je nové vždy 2x za rok.

60 min. – 1.500 Kč

Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Pro celkovou obnovu pleti (pigmentace, projasnění, atd.) nebo jako příprava pro intenzivní kúry.

75 min. – 1.500 Kč

Spojení medicíny a kosmetické odbornosti. Pro celkovou obnovu pleti (pigmentace, projasnění, atd.) nebo jako příprava pro intenzivní kúry. Naví je zde aplikace vitaminu C v ampulce, která Vám pleť projasní a zjemní pigmentové skvrny.

75 min. – 1.800 Kč

Účinné ošetření pro sjednocení pigmentu a maximální projasnění pleti.

75 min. – 1.700 Kč

Okamžitá úleva pro citlivou pleť za použití modelačních porcelánových lžiček. Citlivá pleť získá zpět svůj komfort a jas, je vyvážená. 

75 min. – 1.500 Kč

Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur za pomoci studených keramických lžiček.

45 min. – 1.000 Kč

Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur za pomoci studených keramických lžiček.

15 min. – 650 Kč

Kompletní profesionální péče zaměřená na kontury obličeje a podbradek. Již po prvním ošetření jsou viditelné výsledky.

45 min. – 1.350 Kč

Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť. Toto ošetření kombinuje detoxikaci s efektivním posílením, zpevněním a hydratací pleti.

60 min. – 1.450 Kč

logo-sothys

EXKLUZIVNÍ PÉČE

Cílená účinnost ve spojení s exkluzivní metodou Digi-Esthétique. dopřejte si výjimečné rituály krásy.

EXKLUZIVNÍ PÉČE

Řešení na míru s maximální hydratační silou 3násobné kyseliny hyaluronové. Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující technologicky špičkové a účinné složky s programem pro maximální pohodlí Vaší pleti doporučným kosmetičkou. Již po 1 ošetření se pleť cítí nasycená a posílená.

75 min. – 2.100 Kč

Intenzivní, cílené ošetření bojující s vráskami a povolenými rysy, které je přizpůsobené ne věku, ale skutečnému stáří vaší pleti. Speciální odborná diagnóza a profesionální kúra, která spojuje nejnovější technologie s exkluzivní technikou modeláže, zajistí viditelně omlazující a dlohotrvající účinek. Již po 1 ošetření je pleť vyhlazená a vypnutá.

75 min. – 2.200 Kč

Intentizvní ošetření se silnou kombinací účinných složek, bylo speciálně vyvinuto k ochraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který může urychlit její stárnutí. Hlavní podstatou je trojice exkluzivních aktivních látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen a peptidy. Již po 1 ošetření je pleť nabitá energií, působí projasněně a prozářeně.

75 min. – 2.250 Kč

Zcela výjimečný a špičkový obličejový rituál, při kterém se snoubí nezapomenutelný pocit pohody a luxusu s nejúčinnějším složením, jaké kdy značka Sothys vytvořila. Tato unikátní a multifunkční péče zajišťuje dokonalou hydrataci, anti-age účinek a maximální projasnění pleti v rámci jednoho ošetření.

90 min. – 4.100 Kč

nechte se hýčkat špičkovou kosmetikou

Rezervujte si svůj termín online.

přidejte se k newsletteru

Translate »