PEDIKÚRA


Tyto služby provádíme značkami Sothys a Orly, které mají dlouholeté zkušenosti. Přijďte si vyzkoušet její účinky i na rukou.


Spa pedikúra (60 min. –  650Kč)
Připravíme koupel ze soli, dále vydesinfikujeme a odlakujeme. Dáme změkčovadlo na kůžičky.  Poté odstraníme zrohovatělou kůži rašplí. Zabrousíme nehty, zatlačíme kutikulu a aplikujeme výživu do nehtů, kůžičky a valů. Provedeme masáž a odstraníme přebytek po masáži. Na závěr na plosky nohou aplikujeme vyživující krém. Před lakováním  nehty očistíme. Aplikujeme podklad, 2 vrstvy barevného laku a nadlak. Po nalakování kápnéme olejíček.

Spa pedikúra  (90min. – 900Kč)
Připravíme koupel ze soli, dále vydesinfikujeme a odlakujeme. Dáme změkčovadlo na kůžičky.  Poté odstraníme zrohovatělou kůži rašplí. Zkrátíme nehty, zatlačíme kutikulu a aplikujeme výživu do nehtů, kůžičky a valů.  Provedeme peeling se soli následovaný maskou. Provedeme masáž a odstraníme přebytek po masáži.  Na závěr na plosky nohou aplikujeme vyživující krém. Před lakováním  nehty očistíme. Aplikujeme podklad, 2 vrstvy barevného laku a nadlak. Po nalakování kápnéme olejíček.

Lakování nehtů (15min. – 200Kč)
Před lakováním  nehty očistíme. Aplikujeme podklad, 2 vrstvy barevného laku a nadlak. Po nalakování kápnéme olejíček.

VYTVOŘENÍ REZERVACE