Prodlužování řas

diamond lashes

Prodlužování řas je v dnešní době nejvíce vyhledávanou službou mezi ženami. Pokud toužíte po krásných, dlouhých, hustých a přirozených řasách po celý den, pak je tato služba právě pro Vás. Pracuje s exkluzivní českou značkou DIAMOND LASHES®, která je  profesionální služba nejvyšší kvality, která svou jedinečnou vylepšenou metodou aplikace překonává všechny dostupné alternativy. DIAMOND LASHES® udává směr a tvoří zcela nové standardy v průmyslu prodlužování řas. S touto značkou mohou pracovat pouze vyškolené řasové stylistky, které jsou schopny uspokojit ty nejnáročnější požadavky moderních žen.
 
Při první návštěvě vám uděláme diagnostiku řas a po konzultaci vám zvolím vhodnou délku, sílu  a hustotu řas. Vše vám vysvětlím a zároveň vám povím, jak se doma o řasy starat, jelikož to je ta nejdůležítější věc, aby vám řasy opravdu dobře držely. Před každou aplikací je nutné přijít dobře odlíčená (nejlépe nenosit řasenku den předem).
 
Doplnění z jiného salonu není možné. Pouze aplikuji nový set. Pokud máte vypadáno více jak 50% řas, pak je nutné aplikovat nový set. V tomto případě budete o tom informováni dopředu.
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Je to metoda prodloužení řas, kdy vám aplikujeme 1 řasu na 1 vaši vlastní řasu. Tento look vypadá velmi přirozeně.

90min. – 1.500 Kč 

60min. – 600 Kč

V případě, že je vypadáno více jak 50% řas, je nutný aplikovat nový set.

90min. – 900 Kč

30min. – 500 Kč

VOLUME 2D -5D

Při této metodě se aplikují 2 – 3 řasy na vaši 1 vlastní řasu. Jsou to tenké řasy, které nezatěžují vaše vlastní řasy. Výsledkem je krásné prodloužení, ale zároveň i zahuštění řas. Vše je velmi přirozené.

120 min. – 2.000 Kč

60 min. – 850 Kč

V případě, že je vypadáno více jak 50% řas, je nutný aplikovat nový set.

90 min. – 1150 Kč

Při této metodě se aplikují 4 – 5 řas na vaši 1 vlastní řasu. Jsou to tenké řasy, které nezatěžují vaše vlastní řasy. Výsledkem je krásné prodloužení, ale zároveň i zahuštění řas. Vše je velmi přirozené.

120 min. – 2.500 Kč

60 min. – 1150 Kč

V případě, že je vypadáno více jak 50% řas, je nutný aplikovat nový set.

90 min. – 1450 Kč

30 min. – 500 Kč

nechte se hýčkat špičkovou kosmetikou

Rezervujte si svůj termín online.

přidejte se k newsletteru

Translate »