O NÁS

O značce Sothys Paris

75 let zkušeností

S výběrem Sothys Paris si zvolíte originální celosvětovou značku pro kosmetické salony a spa. Dokonalá technologie a účinnost v kombinaci se skutečným zážitkem pro všechny smysly. Výsledky jsou patrné již po prvním ošetření.

Základní pilíře Sothys Paris:

  • Rodinný francouzský podnik (Firma vznikla v roce 1966 a je předávána z generace na generaci. Hlavním zdrojem inspirace je příroda a harmonie).
  • Příroda (Firma má svůj výzkum a laboratoře, kde testují a získávají účinné látky z rostlin pocházejících převážně z oblasti Limousin).
  • Péče (Sothys garantuje, že veškeré produkty jsou zcela bezpečné a účinné i při nepřetržitém a mnoholetém používání, neobsahuje parabeny a nejsou testované na zvířatech).
  • Věda ( Společnost si zakládá na neustálých technologických inovacích produktů na bázi kosmeceutiky, díky nimž výrobky získávají sílu lékařských produktů s jemností kosmetiky).
Štastných zákazníků
+ 1 M
Let na trhu
0

Náš tým

SEZNAMTE SE NAŠÍM TÝMEM

Lucie Rychlá

Lucie Rychlá

Majitelka
V oboru kosmetiky mám už mnohaleté zkušenosti, které jsem získala nejen u nás, ale i v zahraničí. Díky tomu jsem se rozhodla pracovat s francouzskou značkou Sothys Paris, které už věřím přes 10 let. Pokud i Vy chcete objevit její kouzlo a sílu, přijďte nás navštívit.

KONTAKT

© 2022 Created with Salon Luxxe

Translate »

Přijďte v měsíci červenci na jakékoliv kosmetické ošetření a získejte ZDARMA BOX MINIATUR v hodnotě 690,- (projasňující peeling, hydratační krém a hydra maska).

Balení miniaturek je ideální na Vasi dovolenou nebo skvělé k vyzkoušení nové péče o pleť.

Tato nabídka platí od 1.7.2024 do 31.7.2024.