CENÍK

Platný od 1.1.2024

TĚLOVÁ OŠETŘENÍ SOTHYS

100% přizpůsobené tělové ošetření - vyberte si ošetření a poté zvolte vhodnou vůni. Tyto 3 ošetření mohou být mezi sebou kombinovány dle vašeho přání.

PEELING 700 Kč
Dopřejte si 20minutový peeling celého těla, který se provádí na lehátku bez použití sprchy. Slaná a sladká textura peelingu s mořskou solí, cukrem a olejem dodají Vaší pokožce sametovou hebkost. Na začátku je provedena lehká masáž přes ručník, následuje peeling a na závěr aplikujeme závěrečné tahy. (30min.)
ZÁBAL 900 Kč
Zažijte uklidňující pocit z výživného zábalu, který je aplikován na pokožku teplý a nechte své tělo a svou mysl oddat se čistému úniku s vůní, kterou si vyberete. Na začátku je provedena lehká masáž přes ručník, následuje zábal a na závěr aplikujeme závěrečné tahy. (30min.)
MASÁŽ 900 Kč
Ponořte se do relaxace a hebkosti výběrem jedné z našich masážních textur, která se přizpůsobí smyslovému úniku dle vašeho výběru ze 4 textur - zjemňující tělový masážní olej, hydratační tělový masážní krém, výživné bambucké tělové máslo a výživný tělový masážní balzám. Na začátku je provedena lehká masáž přes ručník, následuje masáž a na závěr aplikujeme závěrečné tahy. (50min.)
MASÁŽ + ZÁBAL 1700 Kč
(60min.)
PEELING + MASÁŽ 1400 Kč
(70min.)
PEELING + MASÁŽ + ZÁBAL 2200 Kč
(100min.)

Ošetření s podpisem Sothys. Objevte kulturu země prostřednictvím specifické masáže a techniky.

JAPONSKÝ RITUÁL HANAKASUMI 1.600Kč
Tělový relaxační rituál pro uvolnění těla a především mysli. Vychází z japonských tradičních rituálů. Hodí se zejména pro klienty, kteří si stěžují na celkovou fyzickou únavu, pocity těžkých nohou a stres. Přijemná vůně třešňových květů a lotosu stimuluje smysly a podporuje navození hluboké relaxace. Na začátku je provedena lehká masáž přes ručník, následuje enzymatický peeling s rukavicemi, reflexní masáž nohou a poté přichází relaxační masáž celého těla. (60min.)

ČASTÉ DOTAZY

Nejlépe se k nám objednáte pomocí online rezervace a nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 775 173 959.

Pokud se budete objednávat online, zatrhněte jakékoliv ošetření v naší rezervaci. Po příchodu do salonu Vám bude provedena diagnostika, díky které Vám doporučím ošetření na míru.

V našem salonu používáme ty nejkvalitnější profesionální produkty francouzské značky Sothys Paris, díky kterým jsme schopni docílit prvotřídních výsledků na pleti.

Ideální je kosmetické ošetření absolvovat nejlépe do 4 týdnů, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Nezapomínejte, že bez domácí péče nedosáhnete rychlích výsledků.

Ano většinu produktů máme v salonu. V případě zájmu nás navštivte nebo nás kontaktujte.

Ano, v našem salonu přijímáme platební karty.

KONTAKT

© 2022 Created with Salon Luxxe

Translate »

Letní akce je opět tady! Získejte krásné dárky při nákupu produktů Sothys Paris. Více informací zde na webu nebo přímo u nás v salonu.