Přístroj Micro Dermobooster

Novinka Sothys Paris u nás v salonu (pouze 2 salony v Praze) - regenerační omlazující ošetření pro vyhlazení, sjednocení a rozjasnění pleti

V čem je tento přístroj unikátní?

Je trendový a zcela odlišný od jiných přístrojů, které jsou na trhu. Je neinvazivní a při práci se používají jednorázové nástavce. Díky jedinečné kombinaci chemického peelingu, microdermabraze, mikrojehličkování, liftingové masáže a produktů s vysokým množstvím aktivních látek umožňuje intenzivní a rychlý efekt při řešení problému pleti. 

4v1 neinvazivní ošetření

Výsledek již po 1. ošetření

Vyhlazuje, sjednocuje, regeneruje

Celková obnova pleti

Ošetření během celého roku

Dárek ampule zdarma

Po 1 ošetření je pleť okamžitě regenerovaná, omlazená, vyhlazená, sjednocená a projasněná. Ideálním prostředkem prevence proti stárnutí. Viditelně mladší bez chirurgických zákroků. 

Ošetření Micro Dermobooster 3.200 Kč
Regenerační omlazující ošetření pro vyhlazení, sjednocení a rozjasnění (75min)
Ošetření Micro Dermobooster 3 kúry 8.000 Kč
Výhodný balíček ošetření při nákupu třech kúr - nutné aplikovat během 1 měsíce (je možné koupit výhodně až po absolvování první kúry, abyste si vyzkoušeli jeho skvělé účinky).
PO OŠETŘENÍ
PŘED OŠETŘENÍM

ČASTÉ DOTAZY

Nejlépe se k nám objednáte pomocí online rezervace a nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 775 173 959.

Pro všechny, kteří chtějí mít viditelně mladší pleť bez chirurgických zákroků, kteří mají problém s pigmentací, vrásky, povolené rysy a celkově potřebují obnovit pleť.

Pouze den před ošetřením se vyhnout jakékoliv depilaci, peelingu, pobytu na slunci nebo v soláriu či pobytu v sauně.

Po ošetření dochází k zarudnutí pleti (což je normální jev), které ve většině případů zmizí během několika hodin a druhý den můžete již zcela normálně fungovat. Jinak po ošetření nesmíte 3 dny na sluníčko či do solária a také  byste neměla aspoň 1 týden absolvovat jiná ošetření. 

Firma Sothys doporučuje absolvovat na začátku 3 ošetření během krátké doby, ale už i po 1 ošetření je viditelný okamžitý efekt. 

Ano, v našem salonu přijímáme platební karty.

KONTAKT

© 2022 Created with Salon Luxxe

Translate »

Přijďte po létu nechat tělo hýčkat tímto rituálem a získejte jako dárek TĚLOVÝ PRODUKT V HODNOTĚ 645,- Kč (platí pouze do vyprodání zásob, proto neváhejte s rezervací).