Přístroj Micro Dermobooster

Novinka Sothys Paris u nás v salonu (pouze 2 salony v Praze) - regenerační omlazující ošetření pro vyhlazení, sjednocení a rozjasnění pleti

V čem je tento přístroj unikátní?

Je trendový a zcela odlišný od jiných přístrojů, které jsou na trhu. Je neinvazivní a při práci se používají jednorázové nástavce. Díky jedinečné kombinaci chemického peelingu, microdermabraze, mikrojehličkování, liftingové masáže a produktů s vysokým množstvím aktivních látek umožňuje intenzivní a rychlý efekt při řešení problému pleti. 

4v1 neinvazivní ošetření

Výsledek již po 1. ošetření

Vyhlazuje, sjednocuje, regeneruje

Celková obnova pleti

Ošetření během celého roku

Dárek ampule zdarma

Po 1 ošetření je pleť okamžitě regenerovaná, omlazená, vyhlazená, sjednocená a projasněná. Ideálním prostředkem prevence proti stárnutí. Viditelně mladší bez chirurgických zákroků. 

OŠETŘENÍ MICRO DERMOBOOSTER 3.350 Kč
Regenerační omlazující ošetření pro vyhlazení, sjednocení a rozjasnění (75min)
PROFESIONALNÍ PEELING S AC/GL PRO PEEL S PŘÍSTROJEM DERMOBOOSTER 1.950 Kč
Ošetření s přístrojem a kyselinami. Pro pleť od 18let unavená, mdlá, bez jasu, známky stárnutí, tmavé skvrny, jizvy po nedokonalostech, atd. Výsledkem je projasnění / změkčení / pleť vypadá jako obnovená.
PO OŠETŘENÍ
PŘED OŠETŘENÍM

ČASTÉ DOTAZY

Nejlépe se k nám objednáte pomocí online rezervace a nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 775 173 959.

Pro všechny, kteří chtějí mít viditelně mladší pleť bez chirurgických zákroků, kteří mají problém s pigmentací, vrásky, povolené rysy a celkově potřebují obnovit pleť.

Pouze den před ošetřením se vyhnout jakékoliv depilaci, peelingu, pobytu na slunci nebo v soláriu či pobytu v sauně.

Po ošetření dochází k zarudnutí pleti (což je normální jev), které ve většině případů zmizí během několika hodin a druhý den můžete již zcela normálně fungovat. Jinak po ošetření nesmíte 3 dny na sluníčko či do solária a také  byste neměla aspoň 1 týden absolvovat jiná ošetření. 

Firma Sothys doporučuje absolvovat na začátku 3 ošetření během krátké doby, ale už i po 1 ošetření je viditelný okamžitý efekt. 

Ano, v našem salonu přijímáme platební karty.

KONTAKT

© 2022 Created with Salon Luxxe

Translate »

Přijďte v měsíci červenci na jakékoliv kosmetické ošetření a získejte ZDARMA BOX MINIATUR v hodnotě 690,- (projasňující peeling, hydratační krém a hydra maska).

Balení miniaturek je ideální na Vasi dovolenou nebo skvělé k vyzkoušení nové péče o pleť.

Tato nabídka platí od 1.7.2024 do 31.7.2024.