CENÍK

Platný od 1.1.2024

SPA MANIKÚRA CND

SPA MANIKÚRA S LAKOVÁNÍM 950 Kč
Po změkčující lázni rukou, upravíme nehty do vhodného tvaru a začistíme nehtovou kůžičku. Následuje peeling a zábal rukou. Dále provedeme masáža a zakončíme výživou na nehty a následuje lakování nehtů.
SHELLAC S MANIKÚROU EXPRES 950 Kč
Upravíme nehty do vhodného tvaru a začistíme nehtovou kůžičku. Poté aplikujeme Shellac. Zakončíme výživou na nehty a aplikujeme lehký hydtatační krém na ruce. Shellac od firmy CND se nanáší jako lak, ale nosí se jako gel a při odstraňování se nepiluje a nebrousí, proto jsou nehty po sundání zdravé a krásné. Vydrží 14 dní.
SHELLAC SE SPA MANIKÚROU 1.150 Kč
Upravíme nehty do vhodného tvaru, začistíme nehtovou kůžičku a zrohovatělou kůži na nohách. Poté aplikujeme Shellac. Následuje peeling a zábal nohou. Dále provedeme masáž a zakončíme výživou na nehty. Shellac od firmy CND se nanáší jako lak, ale nosí se jako gel a při odstraňování se nepiluje a nebrousí, proto jsou nehty po sundání zdravé a krásné. Vydrží 14 dní.

Služby

SPA PEDIKÚRA CND

PEDIKÚRA SE SHELLAC 1.150Kč
Úprava nehtů, kůžiček a zrohovatělé kůže, následuje aplikace shellac a masáž chodidel. Zakončíme výživou na nehty.
SPA PEDIKÚRA S LAKOVÁNÍM 1.150 Kč
Po změkčující lázni nohou, upravení nehtů, kůžiček a zrohovatělé kůže, následuje peeling a masáž chodidel. Dále aplikujeme masku a zakončíme výživou na nehty a následuje lakování nehtů.
SPA PEDIKÚRA SE SHELLAC 1.350 Kč
Po změkčující lázni nohou, upravení nehtů, kůžiček a zrohovatělé kůže, následuje peeling a masáž chodidel. Dále aplikujeme masku a zakončíme výživou na nehty a následuje lakování nehtů. Shellac od firmy CND se nanáší jako lak, ale nosí se jako gel a při odstraňování se nepiluje a nebrousí, proto jsou nehty po sundání zdravé a krásné. Vydrží + 14 dní.

ČASTÉ DOTAZY

Nejlépe se k nám objednáte pomocí online rezervace a nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 775 173 959.

Pokud se budete objednávat online, zatrhněte jakékoliv ošetření v naší rezervaci. Po příchodu do salonu Vám bude provedena diagnostika, díky které Vám doporučím ošetření na míru.

V našem salonu používáme ty nejkvalitnější profesionální produkty francouzské značky Sothys Paris, díky kterým jsme schopni docílit prvotřídních výsledků na pleti.

Ideální je kosmetické ošetření absolvovat nejlépe do 4 týdnů, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Nezapomínejte, že bez domácí péče nedosáhnete rychlých výsledků.

Ano většinu produktů máme v salonu. V případě zájmu nás navštivte nebo nás kontaktujte.

Ano, v našem salonu přijímáme platební karty.

KONTAKT

© 2022 Created with Salon Luxxe

Translate »

Přijďte v měsíci červenci na jakékoliv kosmetické ošetření a získejte ZDARMA BOX MINIATUR v hodnotě 690,- (projasňující peeling, hydratační krém a hydra maska).

Balení miniaturek je ideální na Vasi dovolenou nebo skvělé k vyzkoušení nové péče o pleť.

Tato nabídka platí od 1.7.2024 do 31.7.2024.